• Gminne Mistrzostwa Tenisa Stołowego w Okonku

• GMINNE MISTRZOSTWA TENISA STOŁOWEGO W OKONKU

W dniu 28 lutego 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Mistrzostwach Tenisa Stołowego w Okonku. W trzech kategoriach rywalizowało 13 uczennic i uczniów. Opiekunami wyjazdu byli: p. Agnieszka Kwiatkowska i p. Katarzyna Wielgus.

W kategorii dziewcząt klas IV-VII                    III miejsce zajęła Łosek Oliwia

W kategorii dziewcząt klas VIII-IIIgim            I miejsce zajęła Żydałowicz Zofia

W kategorii chłopców klas IV-VII                     I miejsce zajął Wawrzeńczyk Jakub

• Projekt " Cwicz z nami - zdrowiu i sprawności sprzyjaj,uzależnienia omijaj

W dniu 26 lutego 2019r w ramach III edycji projektu „Ćwicz z nami - zdrowiu i sprawności sprzyjaj uzależnienia omijaj” Zrealizowane zostały zajęcia sportowe, w których udział wzięły dzieci z grupy przedszkolnej „Biedroneczki”. Maluchy ćwiczyły ze swoimi rodzicami oraz dziewczętami z klasy VII. Uczestnicy w drużynach realizowali zadania w formie wyścigów. Wszyscy uczestnicy pokonywali tor przeszkód wybudowany z klocków rehabilitacyjnych. Każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom i słodycze. Można było skorzystać z przygotowanego poczęstunku. Organizatorem zajęć oraz osobą realizującą projekt jest p. Agnieszka Kwiatkowska.